Vierkant 80x80mm Ral-9005 fijnstructuur

Aluminium vierkante design regenpijp

De regenpijp wordt gestapeld d.m.v. de inwendige spie, wat een strak uiterlijk geeft bij meerdere opgestapelde regenpijpen. 

Aluminium vierkante design regenpijp

De regenpijp wordt gestapeld d.m.v. de inwendige spie, wat een strak uiterlijk geeft bij meerdere opgestapelde regenpijpen. 

14 ProductenPagina 1 van 1
Kallos Regenpijp 80x80 vierkant zwart Ral-9005 - 1 meter | Kallos
2.0 mm dik aluminium
Kallos Regenpijp 80x80 vierkant Ral 9005 - 2 meter | Kallos
2.0 mm dik aluminium
Kallos Regenpijp 80x80 vierkant Ral-9005 - 3 meter | Kallos
2.0 mm dik aluminium
Kallos Beugel 80x80 vierkant M10 Ral-9005 | Kallos
Kies je montage-optie
Huismerk Inmetselbeugel RVS 80x80 nismodel
Inmetselbeugel RVS 80x80 nismodel
€13,64€16,50Incl. btw
Huismerk Schroefnisbeugel RVS 80x80
Schroefnisbeugel RVS 80x80
€13,18€15,95Incl. btw
Kallos Sprongstuk 80x80 set incl. spie Ral-9005 | Kallos
2.0 mm dik aluminium
Kallos Vergaarbak Kubus 80 mm Ral-9005 | Kallos
2.0 mm dik aluminium
Prefa Reparatielak zwart | Prefa
Reparatielak zwart | Prefa
€8,78€10,62Incl. btw
Kallos Vergaarbak Mini 80 mm Ral-9005 | Kallos
2.0 mm dik aluminium
Kallos Vergaarbak junior 80 mm zwart Ral-9005 | Kallos
2.0 mm dik aluminium
Kallos Stadsuitloop 60x80 mm 80 mm rond - zwart Ral-9005 | Kallos
2.0 mm dik aluminium
Kallos Stadsuitloop 60x100 mm 80 mm rond zwart Ral-9005 | Kallos
2.0 mm dik aluminium

Vierkante regenpijp in kleur

Deze aluminium 2.0mm dikke 80mm vierkante regenpijp heeft aan de bovenkant geen verbreding. In plaats daarvan wordt na het poedercoaten een inwendige spie aan de onderkant gelijmd. Met deze spie kunnen de kokers worden gestapeld en blijft er alleen een kleine naad zichtbaar in plaats van een grote verbreding. Hierdoor krijgt de vierkante regenpijp een modern en strak uiterlijk.

De Kallos in Nederland geproduceerde aluminium regenpijpen met toebehoren.

Alle aluminium producten worden vóór het poedercoaten volledig ondergedompeld in een reeks chemische baden. Eerst vindt het ontvetten plaats, gevolgd door een lichte beitsing waarbij een dun laagje van het oppervlak wordt verwijderd. Daarna worden de producten gespoeld en ondergaan ze het proces van zirkoniseren – een moderne, milieuvriendelijke behandeling waarbij een zirkoniumlaag wordt aangebracht. Deze laag zorgt voor een goede hechting van de coating en verhoogt de corrosiebestendigheid.

Na deze voorbehandeling brengt de coater een tweelaagse poedercoating aan: eerst een primerlaag voor extra bescherming, gevolgd door een kleurlaag. Beide lagen worden elektrostatisch aangebracht en uitgehard in een oven bij circa 180–200°C. Het resultaat is een sterke, duurzame afwerking die bestand is tegen weer en wind.